فیلتر صنعتی

فیلتر صنعتی

ایمیل : filtergostar@gmail.com

تماس با ما : 05136109844

دوش هوا
فیلتر صنعتی ، فیلتر هوا ، فیلتر بیمارستانی ،

دوش هوا

یک بخش حیاتی در حفظ نظافت اتاق های تمیز و دیگر محیط های پاک کننده است.

دوش هوا 

در محیط های تمیز برای جلوگیری از ورود آلودگی به فضای داخل از دستگاه دوش هوا استفاده می شود . این دستگاه شامل فن هایی با قدرت بالا در ایجاد فشار ، نازل های هوا جهت سرعت بخشیدن به هوا با سرعت 25 متر برثانیه ، سیستم اینترلاک و ایمرجنسی ،  و همچنین بدنه دستگاه که از نوع تمام استل و نیمه استیل ساخته می شود . و ساخت آن به تعداد نفراتی که تردد درآن محیط را دارند اعم از ( تکنفره ، دو نفره ، سه نفره ، و یا تونل ) بستگی دارد.

کاربرد ایرشاور

در مورد اصلی ترین کاربرد دوش هوا می توان به این موضوع اشاره کرد که در محیط های تمیز برای جلوگیری از ورود آلودگی به فضای داخل از دستگاه ایرشاور استفاده می شود .

این دستگاه شامل فن هایی با قدرت بالا در ایجاد فشار ، نازل های هوا جهت سرعت بخشیدن به هوا با سرعت 25 متر برثانیه ، سیستم اینترلاک و ایمرجنسی ،  و همچنین بدنه دستگاه که از نوع تمام استل و نیمه استیل ساخته می شود . و ساخت آن به تعداد نفراتی که تردد درآن محیط را دارند اعم از ( تکنفره ، دو نفره ، سه نفره ، و یا تونل ) بستگی دارد.

دوش هوا چیست 

برای درک بهتر کاربرد دوش هوا در ابتدا باید بدانیم دوش هوا چیست و چه مکانیزمی دارد. این موضوع را در نظر داشته باشید که ایرشاور در حفط نظافت کلین روم یا همان اتاق ای تمیز و دیگر محیط های پاک کننده بع عنوان یک بخش حیاتی عمل می کند .

کاربرد ایرشاور

ایرشاور یکی از قسمت های دستورالعمل ورود به کلین روم هاست که علاوه بر لباس های محافظ و دیگر ابزار های امنیتی باید انجام شود .

از آنجا که آلودگی ها و آلاینده ها به راحتی می توانند از طریق لباس و آستر و … وارد کلین روم شوند در ورودی های کلین روم ایرشاور قرار می گیرد که نظافت در ان از اهمیت بالایی برخوردار است .

ایرشاور در کلین روم محفظه ای است که در ورودی و خروجی و کلین روم تعبیه شده با استفاده از جت های با سرعت بالا هوا و سیستم فیلتر هوا هپا ساخته شده که با استفاده از آن آلودگی ها افراد یا محصولات را حذف می کنند.

کاربرد دوش هوا