فیلتر صنعتی

فیلتر صنعتی

ایمیل : filtergostar@gmail.com

تماس با ما : 05136109844

هواساز اتاق تمیز

هواساز اتاق تمیز

هواساز اتاق تمیز جهت استفاده در کلین روم یا اتاق تمیز با توجه به نیاز مشتری و در نوع هایژنیک و غیر هایژنیک ساخته می شوند.

از لحاظ شکل جریان هوا نیز در دو مدل : فول فرش هوای برگشت و در ظرفیت های مختلف قابل ساخت می باشد.

هواساز ها وظیفه فیلتر کردن یا فیلتراسیون هوا ، فشار مثبت ، تامین گرمایش و سرمایش ، گردش هوا و تامین رطوبت را بر عهده دارند متشکل از تجهیزات الکترونیکی و مکانیکی در ساختار کاملا بسته با نشت پایین هستند.

از وظایف اصلی هواساز اتاق تمیز می توان به از بین بردن ذرات و آلودگی های موجود در هوا ، تهیه اکسیژن کافی در هوا و تامین اختلاف فشار ، رطوبت و دما بر اساس شرایط مورد نیاز اشاره کرد .

این نکته را در نظر داشته باشید که هواساز ه باید مورد تایید استاندارد های مربوط به خود باشند که برخی از این استاندارد ها عبارتند از : VDI 6022 ,VDI 3803 , EN 13053 , EN 1886 , و … .

سیستم هواساز کلین روم

تمیزی مورد نظر کلاس ها و دسته های مختلف اتاق تمیز از طریق مقدار هوای عبوری و الگوهای هوایی مربوطه تامین می شود. بنابراین هواساز ها که وظیفه تامین هوا را دارند، نقش بسیار مهمی در طراحی و ساخت کلین روم ها دارند. هواساز ها دستگاه هایی هستند که گردش هوا را در تهویه مطبوع کنترل می کنند و وظیفه تامین هوای تمیز و کافی را دارند.
هواساز ها که معمولا از جنس فلز می باشند شامل قسمت های مختلفی مانند قسمت فن، شفت و یاتاقان، موتور، کویل، تشت تخلیه، هیتر، قطره گیر، رطوبت زن، فیلتر و … می باشند.
نقش کلیدی تمیزی و عدم وجود آلودگی در کلین روم ها باعث استفاده گروه ماناصنعت از هواساز های هایژنیک ( بهداشتی ) گردیده است. هواساز های هایژنیک بر اساس استاندارد های بین المللی کلین روم ها مانند ISO 14644 طراحی و تولید می شوند که دسته بندی ها و ویژگی های مختلف کلین روم ها در این طراحی ها مدنظر قرار داده شده است.

فیلتر صنعتی ، هواساز اتاق تمیز ، فیلتر بیمارستانی ،